امام ,شهید ,حسین ,یزید ,نماینده ,عبدالرشید ,امام حسین ,فرودگاه‌های کشور ,سپاه فرودگاه‌های ,حفاظت سپاه ,شهید عبدالرشید ,شهید عبدالرشید رشوندآو

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، حجت‌الاسلام محمد شهبازی نماینده ولی فقیه در حفاظت سپاه فرودگاه‌های کشور در مراسم سومین روز شهادت شهید مدافع حرم عبدالرشید رشوند‌آوه که صبح امروز در الموت‌شرقی برگزار شد، ضمن تسلیت اربعین حسینی با اشاره قیام امام حسین (ع) اظهار کرد: بنا بر روایاتی شهدای کربلا 72 نفر و یا 120 نفر است و امروز باید عدد شهدای ایران را نیز به آن‌ها اضافه کرد.

وی ادامه داد: حضرت محمد (ص) خطاب به مسلمانان فرمود، شما مرا می‌بینید و اطاعت می‌کنید در صورتی‌ که مسلمانان آخرالزمان مرا نمی‌بینند و اطاعت می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در حفاظت سپاه فرودگاه‌های کشور اضافه کرد: امروز در روزگاری که ما زندگی می‌کنیم بعضی‌ها سعی بر این دارند که بگویند دیگر یزید نیست و فقط امام حسین(ع) است؛ «کل یوم عاشورا و کل عرض کربلا» مگر می‌شود امام حسین (ع) باشد و یزید نباشد در حالی که دشمنی توهم نیست، امام حسین (ع) و یزید نیز در این زمان وجود دارد.

شهبازی خاطرنشان کرد: زمانی که می‌خواستند در اربعین اسرا را از شام برگرداندند یزید به امام سجاد (ع) گفت، در شام بمانید که من بهترین زندگی را برای شما فراهم می‌کنم اما امام سجاد (ع) با رد کردن پیشنهاد یزید فرمود، می‌خواهیم راه امام حسین (ع) را ادامه بدهیم.

وی با اشاره به ویژگی‌های بارز شهید عبدالرشید رشوندآوه عنوان کرد: این شهید هیچ اعتنایی به تعلقات دنیوی نداشت و همیشه در راه رضای خدا قدم بر می‌داشت؛ شهید عبدالرشید رشوندآوه مدت 30 سال پرستار برادر جانبازش بوده که وی می‌فرمود، وقتی به خانه می‌روم اولین کارم این است که پای برادرم را بوسه می‌زنم.

این مسئول تأکید کرد: شهدای ما حسین زمان و یزید زمان خود را شناختند و ما نیز باید راه آنان را ادامه داده و با تبعیت از رهبری راه امام حسین (ع) را سر لوحه زندگی خود قرار دهیم.

نماینده ولی فقیه در حفاظت سپاه فرودگاه‌های کشور تصریح کرد: امروز تلاش دشمن برای از بین بردن شیعه و تفکر آن است که باید در این راستا و با درایت کامل مراقب بود.

انتهای پیام/77023/صا30/پ3003

http://fna.ir/W3BAQI

منبع اصلی مطلب : نظرات شخصی
برچسب ها : امام ,شهید ,حسین ,یزید ,نماینده ,عبدالرشید ,امام حسین ,فرودگاه‌های کشور ,سپاه فرودگاه‌های ,حفاظت سپاه ,شهید عبدالرشید ,شهید عبدالرشید رشوندآو
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : شهید عبدالرشید رشوند همیشه در راه رضای خدا گام بر می‌داشت